Aktuality
Co je u nás a v okolí nového

Přejeme všem mnoho zdraví v roce 2019, těm, co k nám již zavítali chuť se vracet a těm, co se teprve rozhodují chuť poznat naši krásnou luční enklávu zblízka. Přejeme Vám krásné zážitky v roce 2019 !!

V této sezoně došlo ke zdražení jednorázového vjezdu motorovým vozidlem do oblasti Krnapu, a to z 20,- na 100,- Kč. Takto zpoplatněný vjezd Vám umožňuje setrvat 24h v takto vymezených oblastech. Nově se přidala i možnost 200,- Kč poplatku. Jeho zaplacení Vám umožní parking až na týden. Tato informace je důležitá pro ty z vás, kteří již nebudou mít...

Milí hosté, od června se zvýšila maximální kapacita chalupy Větrník ze 14ti na max. 19-20 osob. V prvním a druhém patře je Vám nyní nově k dispozici mezonetový apartmán s vlastním sociálním zařízením a vlastní kuchyňskou linkou, který pojme až 6 osob. Těšíme se na Vaše objednávky.

Na louce i v celém širém okolí je i první březnový den senzační množství sněhu ke všem zimním radovánkám. Letos vydrží sníh dlouho, nebojte se proto objednávat lyžařské či běžkařské pobyty na celý březen. Těšíme se na Vás !

Efektivní pomoc komukoliv v nouzi je na horách zvláště důležitá a potřebná. Propojením Záchranky s Horskou službou se výrazně zrychlí kooperace všech složek, které se na záchranných akcích podílí. Doporučujeme ke stažení do mobilu aplikaci, kde jediným přidržením nouzového tlačítka kontaktujete linku 155, současně záchranářům odešlete Vaši přesnou...

Na Větrníku se celý podzim pilně pracovalo, aby se Vám, hostům předvedl v co největším lesku. Pokojíky jsou čistě vymalované a vše začíná pomalu vonět novotou. Dobový ráz chaloupky a její kouzlo určitě narušeno nebude !! Můžete se přijet přesvědčit !

Od pátku 8.12. se ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC lyžuje ve 2 areálech, celkem na 13 km sjezdovek. Otevřené jsou areály Černá hora a Pec pod Sněžkou. Od 8.12. se tedy lyžuje i v Peci pod Sněžkou. Otevřeny jsou sjezdovky Javor 2, Lyžařská, Smrk, U potoka, Zahrádky, Mulda, U lesa, Klondike. Celkem jde o 6,5 km sjezdovek. V...

Už to vypadá, že pohledem na zimní krajinu se z našich oken budete kochat příštích několik měsíců!! Celá oblast luk Severka je zasněžena a tak nezapomeňte zimní výbavu. Na stránkách Pece pod Sněžkou se můžete před příjezdem kouknout na online obsazenost parkovišť.

Poslední říjnový víkend zasypal Krkonoše (a tedy i naše louky) sníh. Velmi pravděpodobně ještě roztaje, ale teploty již mohou častěji padat k nule nebo do mrazivých hodnot. Věnujte proto zvýšenou pozornost zajištění informací o sjízdnosti silnic, zejména části z Pece k nám. Ověřte si aktuální stav a podle toho zvolte dopravu.

Karta hosta

16.10.2017

Velkou výhodu pro naše návštěvníky představuje i KARTA HOSTA, kterou poskytujeme zdarma všem ubytovaným a která Vám v Peci a jejím okolí poskytne řadu výhod, slev a cenových při čerpání různých služeb, při placení v restauracích apod.