Chaloupka NA KONCI SVĚTA

Pronájem chalupy NA KONCI SVĚTA

Stručný popis:    Malebná a s velkým citem zrekonstruovaná chaloupka, která dostojí svému názvu a zajistí Vám klidnou dovolenou, přesto s výbornou dostupností na sjezdovky, do Pece pod Sněžkou ( centrum 3km) i na všechny zajímavé trasy Krkonošských túr.

Ubytování: kapacita 19 osob, 2- 4 lůžkové pokoje v patře, společné sociální zařízení, společná kuchyň + doplňková kuchyňka, jídelna a společenská místnost.

Podrobný popis:

Chaloupka Na konci světa je částečně roubená, vybavena masivním dřevěným nábytkem a má velmi příjemnou horskou atmosféru, kterou ve všech místnostech umocňují nádherné výhledy do okolí, včetně dechberoucího přímého výhledu na nejvyšší krkonošskou horu Sněžku.

Toto ubytování je vhodné pro ty, kdo mají k horám vztah a ocení útulné pokojíky a polohu chaloupky, ke které ski bus nejezdí a asfaltka nevede, přesto je to na sjezdovku kousek, ale po vlastních. Chaloupky, ze které se dvěma kroky ocitnete na stezce vedoucí na stěžejní krkonošskou Boudu na Rozcestí a kterou lemuje les , krásná louka ve stráni a Liščí potok.

Pokojíky jsou vybaveny na míru, na podlahách koberce, nové postele, nové matrace. Úložné prostory, nové dveře i obložení. (více ve fotogalerii)

Vybavení chalupy Na konci světa:

4 pokoje v patře pro 2-4 osoby (ve 2 pokojích výjimečně  možnost přistýlky na úkor prostoru)

1 pokoj v přízemí ( až 5 lůž) - vhodný pro jednorázový nocleh, stavebně navazuje na společenskou místnost, odděleno prosklenými dveřmi

Vnitřní vybavení: společenská místnost, kuchyně s posezením, rychlovarné konvice, 2x sporák, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, el. bojler pro ohřev vody, pračka, koupelny a sprchy muži/ženy, 3x wc, rádio, DVD, společenské hry, wifi, pro děti na vyžádání: dětská postýlka s matrací a lůžkovinami, jídelní židlička, nočník, wc redukce, koupací vanička

Venkovní: gril k zapůjčení , 3x parkovací stání na částečně zpevněné neasfaltové příjezdové cestě, venkovní posezení před chalupou

Připravujeme pro vás:  TV, herní prvky pro děti

Celý objekt je nekuřácký! Kuřáci mohou rozjímat na verandě a kochat se výhledem na Sněžku

Hosté si zajišťují odvoz komunálního odpadu, možnost dokoupit na místě speciální pytel na odpad označený předepsaným logem obce a umožňující použití kontejnerů obce. ( 70,- Kč/ks), více info také na stránkách obce

Roubenka má svou lyžárnu a v letních měsících praktickou kolárnu s vlastním vchodem.

Vytápění ústředním kotlem na tuhá paliva (pokoje), v přízemí i kachlová kamna (zásobu dřeva jsme vám nachystali v nové, kryté , vonící dřevárně)

Zajímavosti:

Pokud znáte seriál My z konce světa, určitě Vám po návštěvě chalupy Na konci světa budou jeho díly bližší a známější. Ano, v roce 1975 si režisér Ludvík Ráža se svým štábem vybrali právě tuto chaloupku pro natáčení velké části exteriérových a některých interiérových scén seriálu. Dodnes se mezi pamětníky diskutuje, zda existence chaloupky nebyla jen filmovou fikcí. Věřte, nebyla !

Prohlédněte si ceník a bližší informace o službách a nevynechte ani Historii lokality Severka.