Ceník a služby

CENÍK PRo TÝDENNÍ POBYTY. MIMOŘÁDNÉ KALKULACE NA VYŽADÁNÍ MAILEM. V zimní sezoně 2022/2023 nabízíme týdenní pronájmy celých chalup.

AKCE Větrník - od 20.2.2023 možnost krátkodobých pronájmů, a to i v menších skupinách!

Přečtěte si doplnění ceníku a nenajdete-li, co hledáte, kontaktujte nás

Doplnění k ceníku:

Kapacity: Větrník 14osob, (max 15), Na konci světa 19 osob, (max 20), Severka 20-21osob, max 24(přistýlky)

V období Silvestrovských pobytů je možný pouze týdenní pobyt, většinou dle stanovených vánočních prázdnin a končící nedělí před prvním pracovním dnem nového roku.

Pronajímáte-li si celý objekt, nemusí být jeho kapacita naplněna ! Nesmí však být překročena. Menší počet osob nemění stanovenou výši ceny (kapacita x noc x cena v dané období)

Domácí mazlíčci- s ohledem na to, že společně s Vámi mohou být v chalupě alergici nebo mohou přijet hned po vás do pokoje, je obecným pravidlem pobyt BEZ domácích mazlíčků. Velmi výjimečně je možno domluvit se jinak (pouze Větrník).

Nocleh na 1 noc - takový nocleh je možný zcela (skutečně zcela) výjimečně, ne v zimní sezoně, zpravidla při rezervaci celého objektu. Cena takového pobytu na 1 noc  bude účtována jako noc/cena + 20%, děkujeme za pochopení.

SLUŽBY: V ceně uvedené v tabulce je vždy zahrnuto:

  • Ubytování ve smluveném pokoji/objektu
  • Spotřeba vody
  • Používání společných el.přístrojů (zejména kuchyň)
  • Povlečení, Ručníky
  • Základní hygienické prostředky (jar, toaletní papír)
  • Povolenka k vjezdu do Krnapu (omezený počet, jen při sjízdnosti příjezdové cesty)
  • Karta hosta Pec pod Sněžkou
  • bezplatný přístup k wifi v objektech

Začátek ubytování-příjezd je vyžadován v době od 15-20h prvního dne, pokoj/objekt by měl být vyklizen do 11h v den odjezdu

Správce Vám předá klíče od objektu/pokoje, vy se seznámíte s provozním/ubytovacím řádem a Pravidly užívání chalup (viz také v sekci Dokumenty ke stažení ) a zodpoví Vaše případné dotazy. V případě vjezdu vlastním motorovým vozidlem Vám přidělí povolenku KRNAPU pro zajištění parkingu. (podrobněji o vjezdu a parkingu na Kudy k nám/doprava

Objekt či pokoj předáváte při odjezdu správci ve stavu, v jakém jste jej převzali. Je možné doobjednat si kompletní úklid a neztrácet jím čas v den odjezdu.

Ubytování si můžete rezervovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo poslat nezávazný dotaz.

Obvyklý průběh po rezervaci- obdržíte emailem závaznou objednávku a podklady k platbě ve výši 50% z celkové ceny ubytování se splatností dle včasnosti rezervace.

Zbývajících 50% ceny hradíte hotově na místě nebo před příjezdem.

Storno z vaší strany - záloha je vratná pouze v případě, že bude vládním nařízením či jiným obecně právně závazným způsobem zakázáno poskytovat naše ubytovací služby v době, na kterou připadl Váš objednaný pobyt. Druhým důvodem pro vrácení zálohy je případná karanténa v objektech. V současné době není možné vracení uhrazených záloh z vašich rodinných důvodů, z důvodu nespolupráce skupiny při skupinových objednávkách, ani z důvodu vám nařízené karantény, izolace či nemoci vaší/dítěte a podobně. Neneseme odpovědnost a nevracíme zálohu tedy ani v případě, že byla karanténa nařízena Vám a zasahuje i do dnů  objednaného pobytu. 

Rekreační poplatek - je stanoven obecním úřadem v Peci ve výši cca 22 Kč/osoba/den. Díky jeho úhradě obdržíte od nás výhodnou slevovou Kartu Hosta Pece pod Sněžkou

Vratná kauce: 2000,- při pronájmu pokoje   ,  5000,- při pronájmu objektu

Kauce Vám bude vrácena po předání klíčků od vyklizeného pokoje/objektu, který bude shledán v původním stavu.

Úhradou rezervačního poplatku závazně stvrzujete Vaši poptávku a objednávku pobytu na chalupě, přijímáte storno podmínky a akceptujete pravidla užívání a znění smlouvy o ubytování, jejíž plné znění je k dispozici zde v sekci Dokumenty ke stažení. Vaší úhradou rezervačního poplatku se Vaše objednávka pobytu a smlouva o ubytování stávají závaznými. Listinnou podobu smlouvy je možno podepsat při Vašem příjezdu nebo si ji zaslat emailem (skeny s podpisy), obojí v případě Vašeho zájmu. 

O stravování, dopravě a dalších podrobnostech a službách se dočtete v části  společného popisu chalup.

Všichni u nás dodržujeme Pravidla společného užívání chaloupek, která si můžete dopředu přečíst v sekci Dokumenty ke stažení , úhradou rezervačního poplatku či nejpozději nástupem k ubytování přijímáte znění těchto Pravidel a seznámení se s nimi.