.

.

Ceník a služby

Vytvořili jsme nové možnosti ubytování menších skupin a rodin bez nutnosti pronájmu celého objektu!

Přečtěte si doplnění ceníku a nenajdete-li, co hledáte, kontaktujte nás

Nové !

Doplnění pro ty, kteří neradi čtou v tabulkách:

V zimě, tedy v topné sezoně (zač. října až konec dubna) už lze přijet i na kratší pobyty, minimum jsou 3 dny, ALE pronajímáme vždy celou chalupu, ne jednotlivé pokoje a apartmány.

V létě (zač. května až říjen) lze také přijet na kratší pobyty, minimem jsou také 3 dny a umožníme vám objednat si i jen jeden pokoj nebo apartmán. V něm bude teplo a poteče vám teplá voda, společné prostory v přízemí se ale plně vytápí jen při obsazenosti celého objektu. Můžete si ale sami zatopit v kachlových kamnech a bude vám příjemně.

V létě se také při objednávce samostatného pokoje může stát, že na jiném pokoji ve stejné chalupě bude jiná rodina nebo skupina návštěvníků.

Pokud váš pobyt bude např. pětidenní, základní cenu si můžete spočíst jako Cena v tabulce za objekt a týden /děleno sedm dnů/ vyjde cena na den, krát počet dnů, na který si chci objekt objednat.

Všechny další detaily a požadavky lze vyřešit přes email, napište!

Dítě 0-3 roky: snížená cena 300,- Kč/noc celoročně, pro všechny chalupy stejné, postýlku a lůžkoviny můžeme nabídnout, na cenu nemá vliv ani použití vlastní postýlky nebo lůžkovin.

V období Silvestrovských pobytů je možný pouze týdenní pobyt, většinou dle stanovených vánočních prázdnin a končící nedělí před prvním pracovním dnem nového roku.

Pronajímáte-li si celý objekt, nemusí být jeho kapacita naplněna ! Nesmí však být překročena. Menší počet osob nemění stanovenou výši ceny (kapacita x den x cena v dané období)

BEZ PEJSKŮ/ Domácí mazlíčci- s ohledem na to, že společně s Vámi mohou být v chalupě alergici nebo mohou přijet hned po vás do pokoje, je obecným pravidlem pobyt BEZ domácích mazlíčků. Výjimečně je možno domluvit se jinak. Pokud je tato výjimka umožněna, žádáme hosty, aby při odjezdu zajistili, že objekt bude bez jakýchkoliv nečistot domácího mazlíčka a bez chlupů.

POPLATEK ZA PSA: 100Kč/noc

Nocleh na 1 noc - takový nocleh je možný zcela (skutečně zcela) výjimečně, ne v zimní sezoně, zpravidla při rezervaci celého objektu. Cena takového pobytu na 1 noc  bude účtována jako noc/cena + 20%, děkujeme za pochopení.

SLUŽBY: V ceně uvedené v tabulce je vždy zahrnuto:

  • Ubytování ve smluveném pokoji/objektu
  • Spotřeba vody
  • Používání společných el.přístrojů (zejména kuchyň)
  • Povlečení, Ručníky
  • Základní hygienické prostředky (jar, toaletní papír)
  • Povolenka k vjezdu do Krnapu (omezený počet, jen při sjízdnosti příjezdové cesty)
  • Karta hosta Pec pod Sněžkou
  • bezplatný přístup k wifi v objektech

Začátek ubytování-příjezd je vyžadován v době od 15-20h prvního dne, pokoj/objekt by měl být vyklizen do 11h v den odjezdu

Správce Vám předá klíče od objektu/pokoje, vy se seznámíte s provozním/ubytovacím řádem a Pravidly užívání chalup (viz také v sekci Dokumenty ke stažení ) a zodpoví Vaše případné dotazy. V případě vjezdu vlastním motorovým vozidlem Vám přidělí povolenku KRNAPU pro zajištění parkingu. (podrobněji o vjezdu a parkingu na Kudy k nám/doprava

Objekt či pokoj předáváte při odjezdu správci ve stavu, v jakém jste jej převzali.

Ubytování si můžete rezervovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo poslat nezávazný dotaz.

Obvyklý průběh po rezervaci- obdržíte emailem závaznou objednávku a podklady k platbě ve výši 50% z celkové ceny ubytování se splatností dle včasnosti rezervace.

Zbývajících 50% ceny hradíte hotově na místě nebo před příjezdem.

Storno z vaší strany - záloha je vratná pouze v případě, že bude vládním nařízením či jiným obecně právně závazným způsobem zakázáno poskytovat naše ubytovací služby v době, na kterou připadl Váš objednaný pobyt. Druhým důvodem pro vrácení zálohy je případná karanténa v objektech. V současné době není možné vracení uhrazených záloh z vašich rodinných důvodů, z důvodu nespolupráce skupiny při skupinových objednávkách, ani z důvodu vám nařízené karantény, izolace či nemoci vaší/dítěte a podobně. Neneseme odpovědnost a nevracíme zálohu tedy ani v případě, že byla karanténa nařízena Vám a zasahuje i do dnů  objednaného pobytu. 

Rekreační poplatek - je stanoven obecním úřadem v Peci ve výši cca 25 Kč/osoba/den. Díky jeho úhradě obdržíte od nás výhodnou slevovou Kartu Hosta Pece pod Sněžkou

Vratná kauce: 2000,- při pronájmu pokoje   ,  5000,- při pronájmu objektu

Kauce Vám bude vrácena po předání klíčků od vyklizeného pokoje/objektu, který bude shledán v původním stavu.

Úhradou rezervačního poplatku závazně stvrzujete Vaši poptávku a objednávku pobytu na chalupě, přijímáte storno podmínky a akceptujete pravidla užívání chalup a znění smlouvy o ubytování, jejíž plné znění vám můžeme zaslat nebo je k dispozici zde v sekci Dokumenty ke stažení. Vaší úhradou rezervačního poplatku se Vaše objednávka pobytu a smlouva o ubytování stávají závaznými. Listinnou podobu smlouvy je možno podepsat při Vašem příjezdu nebo si ji zaslat emailem (skeny s podpisy), obojí v případě Vašeho zájmu. 

O stravování, dopravě a dalších podrobnostech a službách se dočtete v části  společného popisu chalup.

Všichni u nás dodržujeme Pravidla společného užívání chaloupek, která si můžete dopředu přečíst v sekci Dokumenty ke stažení , úhradou rezervačního poplatku či nejpozději nástupem k ubytování přijímáte znění těchto Pravidel a seznámení se s nimi.