Aktuality

Co je u nás a v okolí nového

Na Větrníku se celý podzim pilně pracovalo, aby se Vám, hostům předvedl v co největším lesku. Pokojíky jsou čistě vymalované a vše začíná pomalu vonět novotou. Dobový ráz chaloupky a její kouzlo určitě narušeno nebude !! Můžete se přijet přesvědčit !

Od pátku 8.12. se ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC lyžuje ve 2 areálech, celkem na 13 km sjezdovek. Otevřené jsou areály Černá hora a Pec pod Sněžkou. Od 8.12. se tedy lyžuje i v Peci pod Sněžkou. Otevřeny jsou sjezdovky Javor 2, Lyžařská, Smrk, U potoka, Zahrádky, Mulda, U lesa, Klondike. Celkem jde o 6,5 km sjezdovek. V...

Už to vypadá, že pohledem na zimní krajinu se z našich oken budete kochat příštích několik měsíců!! Celá oblast luk Severka je zasněžena a tak nezapomeňte zimní výbavu. Na stránkách Pece pod Sněžkou se můžete před příjezdem kouknout na online obsazenost parkovišť.

Poslední říjnový víkend zasypal Krkonoše (a tedy i naše louky) sníh. Velmi pravděpodobně ještě roztaje, ale teploty již mohou častěji padat k nule nebo do mrazivých hodnot. Věnujte proto zvýšenou pozornost zajištění informací o sjízdnosti silnic, zejména části z Pece k nám. Ověřte si aktuální stav a podle toho zvolte dopravu.

Karta hosta

16.10.2017

Velkou výhodu pro naše návštěvníky představuje i KARTA HOSTA, kterou poskytujeme zdarma všem ubytovaným a která Vám v Peci a jejím okolí poskytne řadu výhod, slev a cenových při čerpání různých služeb, při placení v restauracích apod.

Rádi bychom vyjádřili i za celou louku Severka upřímnou soustrast všem, které též zasáhl náhlý odchod náčelníka horské služby, pana Adolfa Klepše, který po srdeční příhodě nečekaně opustil své blízké v prvních říjnových dnech tohoto roku. Více napsali jeho kolegové z horské služby.

Srdečně Vás zveme k podzimním pobytům do Krkonoš, houby tu stále rostou (nebojte, i jedlé) a louky jsou nádherně podzimně barevné. V Peci už není hlava na hlavě a případná ranní mlha se brzy rozptýlí! Na podzim se u nás navíc ubytujete za výrazně snížené mimosezonní ceny !

Již o tomto víkendu se v Peci pod Sněžkou uskuteční známá a vyhlášená soutěž o nejlepší krkonošský guláš. Podrobnosti naleznete zde, u nás si můžete rezervovat ubytování na tento gastronomicky zajímavý závěr léta.

Celoročně Vám nyní jako novinku nabízíme (po předchozí domluvě a rezervaci) pronájem krytého plaveckého bazénu v hotelu Energetik (10 min pěší chůzí) v čase 11-17h za zvýhodněné prémiové ceny od 50,- Kč/h !! Plavky s sebou!

Nastává jedno z nejkrásnějších ročních období, kdy se horské stráně pomalu barví do pozdně letních a podzimních barev, ale dny jsou ještě dlouhé a teplé na pořádný horský výlet. Užijte si týden či víkend u nás za velmi příznivé mimosezonní ceny !