Aktuality
Co je u nás a v okolí nového

Rádi bychom vyjádřili i za celou louku Severka upřímnou soustrast všem, které též zasáhl náhlý odchod náčelníka horské služby, pana Adolfa Klepše, který po srdeční příhodě nečekaně opustil své blízké v prvních říjnových dnech tohoto roku. Více napsali jeho kolegové z horské služby.

Srdečně Vás zveme k podzimním pobytům do Krkonoš, houby tu stále rostou (nebojte, i jedlé) a louky jsou nádherně podzimně barevné. V Peci už není hlava na hlavě a případná ranní mlha se brzy rozptýlí! Na podzim se u nás navíc ubytujete za výrazně snížené mimosezonní ceny !

Již o tomto víkendu se v Peci pod Sněžkou uskuteční známá a vyhlášená soutěž o nejlepší krkonošský guláš. Podrobnosti naleznete zde, u nás si můžete rezervovat ubytování na tento gastronomicky zajímavý závěr léta.

Celoročně Vám nyní jako novinku nabízíme (po předchozí domluvě a rezervaci) pronájem krytého plaveckého bazénu v hotelu Energetik (10 min pěší chůzí) v čase 11-17h za zvýhodněné prémiové ceny od 50,- Kč/h !! Plavky s sebou!

Nastává jedno z nejkrásnějších ročních období, kdy se horské stráně pomalu barví do pozdně letních a podzimních barev, ale dny jsou ještě dlouhé a teplé na pořádný horský výlet. Užijte si týden či víkend u nás za velmi příznivé mimosezonní ceny !

Postupně pro Vás připravujeme a vylepšujeme tento web. Na vše, co zde nenaleznete se můžete zeptat emailem. Napište nám !! Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na horách.